ples

Aktuální informace o připravovaném plese najdete na FB události!!!

https://www.facebook.com/events/161316867796473

Místo a termín konání

9.2.2019 od 19:00 Dům Armády Olomouc (1. Máje, Olomouc)

Hudební program

- Happy to meet
- Strigoň
- Vintage Wine

Doprovoný program

Těšit se můžete na světelnou show Blackout Paradox. Samozřejmě nebude chybět bohatá tématická soutěž o ceny (langeschwert, kovářské a brašnářské výrobky, zvěřina, dorty, aj.).

Občerstvení a Bar

- zajišťuje spolek NS
- vlastní alkohol bude přísně zakázán! (podmínka majitele prostor)

Vstupné

Pouze v předprodeji - 250kč (vstupenky na místě obvykle nejsou k dispozici pro vyprodání v předprodeji)
Předprodej probíhá přes aplikaci na tomto webu od 9.1.2018 s možností interaktivního výběru míst, následně vám bude zaslán email o přijetí objednávky, obdržíte informace o plabě a po uhrazení na účet vám budou zaslány vstupenky s unikátním kódem na váš email.

PRODEJ VSTUPENEK až od 9.1.2018!


Bydlení a svozy


- ubytování a svozy nezajiťujeme jen tipy na ubytovny a hotely

Kostýmy

Dobové zaměření plesu není striktně určeno. Vítáni jsou lidé v kostýmech RS, gotiky, renesance,baroka, ... (konče někdě první světovou - poté již o šermu v pravém slova smyslu nelze hovořit a šavle skončili v bedně u dědečka na půdě). Kostýmy by však měly být historického tématu. Není tedy žádoucí výrazné fantasy, sci-fi, steamp-punkové ani moderní odění. Uvítáme i lid z řad příznivců "Living Fantasy", pokud se vyvarují fantasy výstřelkům. Skřety, nesmyslné korzety, tajemné mágy s foforeskovými nárameníky aj. raději nechejte doma. Naším cílem je vytvořit prostor pro setkání šermířů zaměřených na evropský historický šerm z širého okolí, nikoliv striktně historický ples, přes to budou určitě všichni rádi, když atmosféru plesu bude tvořit společnost oděná do hezkých a věrných kostýmu z naší historie.

Sponzoři

... seznam bude průběžně doplňován.

Mapa míst v sále

mapa