Rezervace vstupenek na Šermířský ples Olomouc 2019

Místo a termín konání

9.2.2019 od 19:00 Dům Armády Olomouc

Vstupné

Pouze v předprodeji - 250kč (vstupenky na místě obvykle nejsou k dispozici pro vyprodání v předprodeji)
Předprodej probíhá přes formulář níže na této stránce, následně vám bude zaslán email o přijetí objednávky, obdržíte informace o platbě a po uhrazení na náš účet vám budou zaslány do 3 dnů odkazy ke stažení vstupenek s unikátním kódem na váš email (platba rezervovaných vstupenek na místě nebude umožněna). Vytištěnou vstupenku nebo zobrazenou v mobilním telefonu je nutno předložit při vstupu na ples, tak aby šel odečíst čárový kód.

*
*
(šermířský spolek, jednotka, atp.)
* třikrát zkontrolujte, že je správně!!!

(max. 10 lístků)

- zkontrolujte, že nezadáváte vícekrát stejné číslo místa
- pokud zde nejsou již žádná čísla v nabídce, tak je vyprodáno! Neposílejte rezervaci bez zvolené místenky (bude smazána)!
- údaje vyplněné hvězdičkou je nutno vyplnit a mít povoléné cookies v nastavení prohlížeče

Touto rezervací souhlasíte s uložením vložených údajů, zpracováním pro potřeby organizace plesu, zasíláním informací o plese a souhlasíte s pořízením fotodokumentace z průběhu plesu a jejího zveřejnění za účelem propagace akce. Zavazujete se uhradit objednáné vstupenky do 3 dnů a dodržovat organizační podmínky plesu, při jejich nedodržení můžete být bez náhrady vykázáni z prostor konání plesu. Organizátoři si vyhrazují právo na změnu programu plesu.
Souhlasím z výše uvedenými podmínkami


online REZERVACE byli ukončeny, doprodej posledních deseti míst proběhne na místě (v případě zájmu pište na email nonsancti@email.cz).

Mapa míst v sále

mapa